Контакти

Ми працюємо з понеділка по п`ятницю з 8:00 до 20:00, у суботу - з 10:00 до 16:00.

Зробити замовлення в нашому інтернет-магазині Ви можете в будь-який  зручний  час. Менеджери зв’яжуться з Вами у найближчі робочі години.
Інтернет-магазин "Welwet - Домашній Текстиль".

Повернення та Доставка

Доставка замовлення здійснюється по території України національними службами доставки. Орієнтовні терміни доставки перевіряти безпосередньо у перевізника.

Оплата послуг доставки та післяплати здійснюється за рахунок клієнта.

Згідно статті 9 Закону України “Про захист прав споживачів” пагонажні матеріали, нарізані або розкроєні під розмір, визначений покупцем, поверненню та обміну не підлягають.

Повернення можливе лише у разі наявності браку. У разі такого повернення усі траспортні витрати, пов’язані з доставкою товару покриваються за рахунок продавця.

Поверненню у 14 денний строк підлягають товари, які не є виготовлені під замовлення, зі збереженням товарного вигляду. У разі такого повернення усі траспортні витрати, пов’язані з доставкою товару покриваються за рахунок покупця.

Колір виробу може ньюансно відрізнятися від того, який відображає екран - це залежить від колірного калібрування конкретного цифрового пристрою, типу освітлення. На сайті представлені максимально наближені до реальності відтінки кольорів виробів, але, в силу фізичних властивостей тканини, впливу оточення та загального освітлення кімнати, можливі незначні розходження. Для різних типів тканин можливе допустиме граничне відхилення у розмірах в межах 1-2см.

У разі незадовільної якості товару чи при бажанні обміну або повернення товару, зверніться до нашого менджера за номером телефону, що Вас обслуговував та вкажіть причини обміну/повернення з фотодоказами.

Наш офіс: Україна, м. Хмельницький, вул. Геологів, 6
Телефон (Київстар): (098) 308-07-52
Телефон (Vodafone): (066) 737-80-70
Email: welwet.info@gmail.com
© 2016-2022 | Домашній текстиль від виробника Welwet
heartusercartmagnifiercross